Albert Contreras akrylmålning

720697

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 1", signerad samt daterad 1964 tergo, akryl på duk, ca 91x91 cm

Repor

Rum 18

Albert Contreras akrylmålning

Budhistorik (18 bud)
5517405
5517402
3 800
5517402
3 600
5517401
3 400
5517400
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.