Albert Contreras akrylmålning

720696

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 4", signerad samt daterad 1964 tergo, akryl på duk, ca 91x91 cm

Repor

Rum 18

Albert Contreras akrylmålning

Budhistorik (14 bud)
5517449
4 800
5517447
4 600
5517440
4 400
5517445
4 400
5517440
3 400

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.