Birger Ljungqvist olja på pannå

720695

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Svartsjukedrama, signerad och daterad Birger Ljungqvist, olja på pannå, ca 40x36 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (1 bud)

5508956
2020-01-09 14:18:22

2020-01-13 kl 20:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.