Oljemålning

720694

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Naken flicka med boll, signerad och dater 1929, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 43x33 cm

Skador

Rum 18

Oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5516287
5513476
1 900
5513451
1 800
5513450
1 700
5512904
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.