Albert Contreras akrylmålning

720693

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 110", signerad samt daterad 1966 tergo, akryl på duk, ca 38x38 cm

Repor

Rum 18

Albert Contreras akrylmålning

Budhistorik (16 bud)
5518670
2 400
5518669
5518661
5518668
1 900
5518661
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.