Parkmotiv oljemålning

720690

BORIS KRILOV (1891-1977): Parkmotiv, signerad, olja på duk, ca 67,5x73 cm

Fack 3

Parkmotiv oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5507302
5512407
5507302

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.