Frans Wilhelm Odelmark

720689

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Klostermotiv med munkar, signerad F.W Odelmark, olja på duk, ca 53x71 cm

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (5 bud)
5512472
1 900
5511249
1 800
5511246
5507325
700
5504018

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.