Mosse Stoopendaal oljemålning

720687

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv, signerad Mosse Stoopendaal, daterad ā tergo 1942, olja på duk, ca 61x75 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5507994
6 800
5507988
6 400
5507987
6 200
5506556
6 000
5506071
5 200

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.