Frans Wilhelm Odelmark

720686

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): ''Falserbo'', signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 50x74 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (6 bud)
5513521
5513065
1 700
5511268
1 600
5511267
5505431

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.