Byrå rokoko

720684

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flerat träslag, beslag i brons, höjd ca 81, 113x51 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, renoverad, kompletterad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå rokoko

Budhistorik (34 bud)
5513871
18 500
5513860
18 000
5513868
18 000
5513860
17 500
5513863
17 500

Slutpris SEK:
18 500
1 772 EUR, 2 081 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.