Trädgårdssoffa

720680

TRÄDGÅRDSSOFFA, 19/2000-tal, svärtad gjutmetal med träribbor, längd ca 153, sitthöjd 43 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

Möbler, Soffor, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdssoffa

Budhistorik (9 bud)
5522309
1 600
5515316
5515315
5515310
5515309
650

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.