Trädgårdssoffa

720679

TRÄDGÅRDSSOFFA, 19/2000-tal, svärtad gjutmetal med träribbor, längd ca 153, sitthöjd 43 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

Möbler, Soffor, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdssoffa

Budhistorik (11 bud)
5520567
2 400
5522308
5520567
5522307
1 900
5520567
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.