Cartier Vermeil Rivoli damarmbandsur

720678

CARTIER, damur, Must de Cartier Vermeil Rivoli, förgyllt sterlingsilver, 1990-tal, quartz, safirglas, boettnr. 007117, refnr. 590002, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 23,8 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ej originalkrona, bruksslitage

Klockor/Ur, Vintage Fashion

Budhistorik (4 bud)

5511017
5508838
1 400
5505169
950
5505051

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.