Örhängen briljantslipade örhängen tot ca 0,65 ct

720673

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 0,65 ct, kvalitet ca TW/VVS-VS, stift

Smärre slitage, en kulett med nagg

Guld/Smycken

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
5528573
12 500
5532361
12 000
5528573
11 500
5532360
11 000
5528573
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.