Matservis Blocho

720672

MATSERVIS, 260 dlr, "Blocho", bestående av 150 mattallrikar samt 110 djupa, diameter ca 24-26 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matservis Blocho

Budhistorik (11 bud)
5522263
2 600
5523082
2 400
5522263
5523079
5522263
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.