Skrivbord England 1900-tal

720670

SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, 136 x 76 cm

Skador, slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skrivbord England 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
5513728
600
5512233
550
5512233
450
5504975
5504975

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.