Hurtsskrivbord 1800-/1900-tal

720667

HURTSSKRIVBORD, 1800-/1900-tal, tre lådor i sarg, infälld svart skrivskiva, senare målning, total höjd ca 94, 132x65 cm

Smärre slitage, nyckel finns

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Hurtsskrivbord 1800-/1900-tal

Budhistorik (9 bud)
5537192
2 400
5537160
1 900
5537152
1 600
5537147
5537144

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.