Skänk 1800-/1900-tal

720666

SKÄNK, 1800-/1900-tal, skåp med två lådor ovan, beslag av patinerad brons, senare målning, höjd 104, 84x53 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Skänk 1800-/1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5531568
5531567
1 400
5531566
1 300
5531565
5531561

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.