Skulpturer 2 st trä 1800-/1900-tal Burma

720664

SKULPTURER, 2 st, skulpterat och bemålat trä, 1800-/1900-tal, Burma, höjd ca 115 cm

Slitage

Orientaliskt, Skulptur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (5 bud)
5521924
5521923
2 600
5521922
5520543
1 600
5517744

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.