Bordslampa

720661

BORDSLAMPA; JoAnn Tan Studio, tillverkare Bucktron, 2000-tal, stomme i metall, klädd i svart tyg, höjd ca 28 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Design

Bordslampa

Budhistorik (8 bud)
5508061
1 700
5507640
1 600
5507638
5506734
5506514

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.