Golvlampa 1900-talets första hälft

720658

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, böjbar ljusarm, höj o sänkbar, höjd ca 137 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
5511109
500
5518569
450
5511109
5518568
5511109

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.