Gärsnäs karmstolar

720656

ÅKE AXELSSON, ''Riksdagen'', karmstolar, 1 par, Gärsnäs, stomme i bok, läderklädsel, stämplade undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage +

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Gärsnäs karmstolar

Budhistorik (27 bud)
5507827
2 800
5507825
2 600
5507820
2 400
5507822
2 400
5507820

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.