Carl Malmsten matgrupp

720643

CARL MALMSTEN, matgrupp, 7 dlr, "Herrgården", Bodafors, bestående av 6 stolar, matbord, bordets höjd ca 74, diameter 115, sitthöjd 46, 2 iläggsskivor 55 cm vardera

Stötmärken, repor, slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 2

Carl Malmsten matgrupp

Budhistorik (11 bud)
5507823
5 000
5507816
4 400
5507812
4 200
5507657
5506386
3 600

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.