Seiko herrarbandsur

720638

SEIKO, armbandsur, "Scuba Diver's", 1970-tal, stål, automatisk, dag, datum, boettnr. 4205-0152, serienr. 160754, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, repa

Klockor/Ur

Seiko herrarbandsur

Budhistorik (16 bud)
5507617
1 700
5504988
1 600
5504988
5500222
5500222
950

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.