Karl Voglar oljemålning

720634

KARL VOGLAR (1888-1972), stadsvy, olja på duk, signerad, 70 x 80 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Voglar oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5514964
5514961
750
5514959
700
5514958
650
5514956
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.