Skrivbord

720632

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, army-stil, england, hopfällbart underede, beaslag i patinerad mässing, höjd ca 75, 120x75 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (23 bud)
5507962
5 200
5507957
5 000
5507961
4 800
5507957
4 600
5507955
4 400

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.