Väggur

720631

VÄGGUR, 1920/30-tal, hölje i ek, 2 nycklar medföljer, ca 40x40 cm

Proveniens: Polisstationen Nikolai, Gamla Stan, Stockholm

Funktionen garnteras ej

Klockor/Ur

Monter 20

Väggur

Budhistorik (3 bud)

5507115
600
5506963
550
5503907
500

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.