Bordslampor

720630

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, kalcit, höjd ca 36 (själva stenfoten)

Funktionen garnteras ej, smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor

Budhistorik (7 bud)
5506494
750
5506493
550
5506484
500
5506483
450
5504921

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.