Arvid Andersson oljemålning

720629

ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med älgar, signerad, olja på duk, ca 49x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5505661
450
5503548
5503547
5501107

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.