Oidentifierad konstnär

720622

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) motiv av pojke och flicka, otydligt signerade, olja på duk, mått ca 24x33

Motivet med den rökande pojken har en mindre dukskada

Rum 5

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2020-01-08 kl 14:07
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.