Bokstöd i patinerat gips

720615

BOKSTÖD, 1 par, i form av kvinnofigurer, patinerat gips, 1900-tal, höjd ca 26 cm

Bruksslitage och mindre märken

Diverse

Bokstöd i patinerat gips

Budhistorik (28 bud)
5507063
2 800
5507806
2 600
5507063
5507804
5507063
1 800

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.