Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

720613

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): kompositioner, 1 par, litografier, signerade, daterade 1991 och numrerade 6/35, dagmått 12,5 x 11,5 cm,.

Ej examinerade ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

5498625
450
5498483
5497817

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.