Lykta

720608

LYKTA, 1900-talets början, gultonat glas, bemålad, elketriferade, höjd ca 79 cm
Proveniens: Minerva restaurang Vasatan Stockholm

Renoverad

Belysning, Taklampor

Rum 12

Lykta

Budhistorik (6 bud)
5585529
5584806
5579045
450
5568922
5568920

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.