Anders Zorn

720607

ANDERS ZORN (1860-1920): ''Edö'', signerad Zorn. etsning, 1907, 17,9x12,0 cm

LITTERATUR: Asplund 214, Hjert & Hjert 249, 3 état

Gulnad. Reva/skada i övre plåtkant.

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Anders Zorn

Budhistorik (8 bud)
5509521
4 800
5509520
4 600
5509519
4 400
5509426
4 200
5509424

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.