Anders Zorn etsning

720606

ANDERS ZORN (1860-1920): "Najader", signerad Zorn, 1918 samt i plåten, etsning, ca 15,8x23,8 cm

LITTERATUR: Asplund 282, Hjert & Hjert 288, ZG 282

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (17 bud)
5509345
6 400
5509339
6 200
5509326
6 000
5509335
6 000
5509326
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.