Anders Zorn

720605

ANDERS ZORN (1860-1920): På sanden, 1916, signerad Zorn, etsning, 17,8x24,8 cm

LITTERATUR: Asplund 271, Hjert & Hjert 279, ZG 271,

Gulnad

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Anders Zorn

Budhistorik (12 bud)
5509416
5 400
5509355
5 200
5509386
5 200
5509355
5 000
5509329
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.