Dessertbestick Tostrup Norge

720601

DESSERTBESTICK, sterlingsilver, 8 par +1+1, J Tostrup, förgylld dekor samt emalj, bestående av: 8 skedar, 10 gafflar, total vikt ca 375 g

Emalj delvis med skador/bortfall

Silver

Dessertbestick Tostrup Norge

Budhistorik (14 bud)
5504993
1 600
5500354
5500191
1 400
5500353
1 300
5500191

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.