Skålar Bistro

720590

SKÅLAR, 100 st, Åhlens, Bistro, höjd ca 7, diameter 13 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Nagg, bruksspår

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skålar Bistro

Budhistorik (4 bud)

5522908
500
5520606
450
5520606
5514962

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.