Vas silver jugend

720589

VAS, silver/ 830, 1900-talets början, jugend, stiliserad dekor av vinrankor, höjd ca 26,5, vikt ca 625 g

Smärre bucklor, fot något ojämn

Silver

Vas silver jugend

Budhistorik (8 bud)
5504791
2 600
5500190
2 400
5504790
2 400
5500190
5497919

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.