Fotogenlampor 1 par

720588

FOTOGENLAMPOR,1 par, 1900-talets första hälft, mässing, för väggmontering, fotogenbehållare i mässing, brännarglas, längd från vägg 26 cm

En kupa med tennlagning, bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Fotogenlampor 1 par

Budhistorik (19 bud)
5505615
5505609
5505593
5505553
950
5505398
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.