Fiskbestickuppsättning

720586

FISKBESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 24 dlr, modell Olga, bestående av: 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar

Mindre slitage/ stötmärken, etui med skador/defekt

Diverse, Hem

Fiskbestickuppsättning

Budhistorik (19 bud)
5505539
1 600
5505326
5504619
1 400
5499986
1 300
5504618
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.