Acke Åslund oljemålning

720584

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Malmgårdsvägen, osignerad, olja på pannå, ca 34x42 cm

Färgbortfall, krackeleringar

Fack 4

Acke Åslund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5497346
5505218
950
5497346
900
5502776
850
5497346

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.