Per Siegård oljemålning

720581

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): stilleben, olja på pannå, signerad Pär Siegård,32,5 x 21 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Per Siegård oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5504925
5498254

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.