Adelchi De Grossi akvarell

720579

ADELCHI DE GROSSI (1852-1892): Kurtiserande par i Venedig, akvarell på papper, signerad A De Grossi, ca 36x52 cm

Något gulnad

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Adelchi De Grossi akvarell

Budhistorik (4 bud)

5504702
5504701
1 800
5498197
1 700
5497724
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.