Yngve Steen akvarell

720576

YNGVE STEEN, akvarell, vy mot Mashuggskyrkan, Göteborg, signerad, 65,5 x 42,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Geijersgatan 14, Göteborg

Yngve Steen akvarell

Budhistorik

2020-01-07 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.