Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

720574

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print, ca 40,5x50,5 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (12 bud)
5507703
1 900
5507692
1 800
5507695
1 800
5507692
1 600
5506455

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.