Ed Finnell, fotografi

720571

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant & Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 35/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramad

Pop/Rock, Diverse, Fotografi

Ed Finnell, fotografi

Budhistorik (13 bud)
5504205
2 400
5507513
5504205
1 800
5505201
1 700
5504205
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.