Fruls Tilpo

720568

FRULS TILPO (född 1960), "Tro, hopp & kärlek", olja på duk, signerad Tilpo a tergo, 21x30 cm

Konst, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Fruls Tilpo

Budhistorik (20 bud)
5547535
3 400
5545071
3 200
5547534
3 200
5545071
5544590
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.