Stol västasien

720567

STOL, 1900-tal, västasien, pärlemorsintarsia, svartlackerad, ihopfällbar, rygghöjd 105, sitthöjd 50, bredd ca 45 cm

Smärre slitage, smärre avslag / färgbortfall

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stol västasien

Budhistorik (16 bud)
5505532
5505520
5505531
950
5505520
900
5505530
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.