Tuggummiautomat

720559

TUGGUMMIAUTOMAT, 1900-talets andra hälft, märkt "Rubbini & C. S.n.C BO", sannolikt Italien, blå glittrig, på hjul, höjd ca 155, diameter på klotet ca 60 cm

Smuts, repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Diverse

Rum 16

Tuggummiautomat

Budhistorik (21 bud)
5507116
1 800
5507405
1 700
5507116
1 600
5507396
5507116

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.